LatvianEnglishRussian

Foto

Angel_Ochoa

Angel Ochoa

Piedāvājam spāņu valodas apgūšanu pie pasniedzēja, kuram spāņu ir dzimtā valoda caur SKYPE.

Spāņu valoda visiem līmeņiem no A1 līdz C2 pēc mācību programmas, vai pēc individuāli sastādīta mācību plāna, atkarībā no klienta vēlmēm vai vajadzībām.

Pēc A1-A2 līmeņu veiksmīgas apgūšanas – studējošais spēj saprast teikumus un bieži lietotas frāzes, kas tieši saistītas ar personu (piemēram, informāciju par sevi un ģimeni, iepirkšanos, darbu, tuvāko apkārtni). Spēj sazināties vienkāršās, parastās situācijās, kurās runa ir par vienkāršu un tiešu informācijas apmaiņu par labi zināmiem tematiem. Spēj ar vienkāršiem valodas līdzekļiem aprakstīt savu izcelsmi un izglītību, tuvāko apkārtni un lietas, kas saistītas ar ikdienišķiem jautājumiem.

Pēc B1-B2 līmeņu veiksmīgas apgūšanas - studējošais spēj saprast galveno saturu sarežģītos tekstos par konkrētiem un abstraktiem tematiem.

Spēj saprast diskusijas par specializētiem jautājumiem savā specialitātē. Spēj bez iepriekšējas sagatavošanās un brīvi sazināties ar dzimtās valodas runātājiem, tā ka starp sarunas partneriem iespējama normāla komunikācija. Spēj skaidri un detalizēti izteikties par dažādiem tematiem, izklāstīt viedokli par aktuālu jautājumu un nosaukt dažādu iespēju priekšrocības un trūkumus.

Pēc C1-C2 līmeņu veiksmīgas apgūšanas - studējošais spēj praktiski bez grūtībām spēj saprast visu lasīto vai dzirdēto. Spēj apkopot informāciju no dažādiem rakstiskiem un mutiskiem avotiem, loģiski izklāstot pamatojumus un skaidrojumus. Spēj bez iepriekšējas sagatavošanās, pilnīgi brīvi un skaidri izteikties un arī sarežģītākos jautājumos izskaidrot nozīmes smalkākas nianses.

Visi mācību materiāli studējošiem tiks nosūtīti elektroniski.

Katrs kurs tiek piemērots studējošā vajadzībām.

Papildus studējošajam būs iespēja uzzināt vairāk par mācītās valodas kultūru.

Mācības ir tik aizraujošas!

Zvani!

chat unique-idea-angel-ochoa
Angel Ochoa

Required *

 
 

Mūsu kontakti

SIA "UNIQUE IDEA"

Cēsu 31, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012
Tel.: +371 26522225

Darba laiks

P.: 9:00 - pēdējam kl.
O.: 9:00 - pēdējam kl.
T.: 9:00 - pēdējam kl.
C.: 9:00 - pēdējam kl.
P.: 9:00 - pēdējam kl.
S. : ------- brīvs -------
Sv.: ------- brīvs -------

Mūsu rekvizīti

SIA "UNIQUE IDEA"

Reģ. Nr.: 50103559471
Banka: A/S Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konta Nr.: LV85HABA0551033559420
Close Panel

Reģistrēties